Carnaval in Döllekesgat

Carnaval is een groot feest dat gevierd wordt in de dagen voorafgaand aan AsWoensdag, waarmee de vastentijd van 40 dagen aanvangt tot aan Pasen. Ieder jaar barst in Döllekesgat (Oisterwijk), Pierewaaiersrijk (Moergestel) en de Rommelpot (Heukelom) het carnavalsfeest weer los. Een paar dagen is de sleutel in handen van prins carnaval. Veel van de normale gang van zaken ligt stil en wordt vervangen door, optochten, dweilorkesten, feesten, boerenbruiloft en nog veel meer.

Wil je nog snel wat Carnavals artikelen kopen, klik dan op bovenstaande button. Vandaag besteld, morgen in huis.

Carnaval Oisterwijk: Dollekesgat
Dollekesgat

Algemene informatie

Op diverse websites is de nodige informatie terug te vinden over de activiteiten tijdens, maar ook de achtergronden van carnaval in Oisterwijk. Zo is op de website van Dollekesgat het Oisterwijks volkslied te vinden, een overzicht van de prinsen carnaval van afgelopen jaren en de geplande activiteiten.

Carnaval in Oisterwijk is een unieke ervaring en iets dat zeker een bezoek waard is als je in de buurt bent tijdens het carnavalsseizoen.

Wanneer is het carnaval?

Carnaval  Oisterwijk zal starten op zaterdag 14 februari 2026 en eindigt op dinsdag 17 februari 2026. Elk jaar wordt er een groot feest georganiseerd, met op zondag de optocht (“den Opstoet”) door de straten van het dorp.

De Optocht (“den Opstoet”)

De optocht wordt gevuld met prachtig versierde praalwagens, dweilorkesten en kleine en groete (loop)groepen mensen die in verkleedkleding deelnemen.

De sfeer is altijd uitgelaten en er wordt veel gezongen en gedanst. Tijdens de optocht zijn er veel snoepgoed en kraampjes waar men iets te eten en drinken kan kopen. Er worden ook allerlei activiteiten georganiseerd zoals live muziek, dansshows en kinderactiviteiten.

Na de optocht is er vaak een groot feest in de feestlocaties waar bezoekers kunnen genieten van muziek en dans tot in de late uurtjes.

Activiteiten op het Döllekesplein:

Carnaval in Oisterwijk 2026

Carnavals planning 2026

Voor de complete planning zie de afbeelding hieronder. U kunt ook een PDF downloaden, zodat u hem beter kunt lezen. Klik hiervoor op de afbeeding.

Motto Carnaval Oisterwijk 2026

Het motto voor carnaval 2026 in Döllekesgat (Oisterwijk) is: “Ik Trek Ut Nie AK Douw”.

Motto Carnaval Oisterwijk 2025

Het motto voor carnaval 2025 in Döllekesgat (Oisterwijk) is: “Dees Daoge Dol”.

Motto Carnaval Moergestel 2024

In 2024 is het carnavalsmotto voor het Pierewaaiersrijk (Moergestel) nntb.

Motto Carnaval Haaren 2024

Het motto van Strûivendûrp (Haaren) is nntb.

Stadsprins Oisterwijk 2024: Bram I (Bram Schapendonk)

Na een aantal jaren heeft de voltallige Raad van Elf, met Stadsprins John Monkel, het stokje 2 jaar geleden overgedragen. De huidige en nieuwe Stadsprins is Bram dun Irste. Hij zal tijdens carnaval de  sleutel van Döllekesgat mogen dragen.

Agenda 2025 in Döllekesgat:

Vrijdag 7 februari

Sauwel (verkleed) in de Tiliander; inclusief afterparty’s tot de late uurtjes

Zaterdag 8 februari

Gala (gekleed) in de Tiliander; inclusief afterparty’s tot de late uurtjes

Kaartverkoop voor Sauwel en Gala op 25 januari vanaf 10.00 uur.

Vr. 21 februari

19.30: “Dweilen met de kraan open”; Losschieten bij Willeke, La Belle, ’t Gelagh, Lieve Lente, ’t Molentje

Za. 22 februari

20.00: Sorry Geblaos bij ’t Molentje

Zo. 23 februari

14.00: Ridderorde Prins Bram bij Sec
15.00: Borrel van de Orde van de Blauwe Jas bij Sec
16.30: Uitblinkers lunch, SEC

Do. 27 februari

19.00: Voetbalquiz en de Sauwelavond bij V.V. Trinitas Oisterwijk!

Vr. 28 februari

14.00: Kinderbingo, de Coppele
14.00-20.00: Bunders Carnaval, voor alle Oisterwijkers
17.00: Tafelfriet, de Coppele
17.00: Dollekesplein open
??.??: Avondprogramma Jeugdclub (geen ouders), Wijkcentrum Pannenschuur
19.30: Dollekes Kantus; zingen, feesten en gezelligheid op het Dollekesplein
19.30: Inblaozen met de Piepertjes, ’t Gelagh Oisterwijk
20.11: Ouderwets Karnaval, Willeke

Za. 1 maart

10.30: Voor “Spek en Bodem” Straatontbijt, Stadscafé Willeke Oisterwijk
10.30: Verzamelen en versieren wieltjes optocht, Tiliander
11.30: Hijsen van de Kinderdol: Tiliander
11.41: Wiltjesoptocht, de Lind, Dorpstraat en Dollekesplein; daarna Afterparty op Dollekesplein
13.00: Hossen, Dansen, Sminken, Springkussen en Kleuren, Wijkcentrum Pannenschuur
13.11: Hijsen van de Dol, Raadhuis Oisterwijk
13.30: Veurtoeteren, Willeke, La Belle, ’t Gelagh
14.00: Laserdag, de Coppele
14.00-20.00: KLM Open Air, Raadhuis Oisterwijk op het DollekesPlein
14.30: Inauguratie RVM, Lieve Lente
20.00: De Zotte Mulders bij ’t Molentje
20.11: Carnaval zoals het Heurt, Willeke

Zo. 2 maart

11.00: Karnavalsviering Kansplus, Johanneskerk
11.00: Opwarmen met de Krieltjes en Bonnie St. Claire, Lieve lente
13.11: Opstellen Optocht, van Kemenadelaan
14.00: Gekke haren dag, de Coppele
14.00: Tombola, gratis Snoep en Pannenkoeken, Wijkcentrum de Pannenschuur
14.11: Optocht, Kerkstraat, Dorpstraat, de Lind Oisterwijk
15.30-20.00: After Optocht Party op het DollekesPlein (voor het Raadhuis), met de prijsuitreiking.
21.11: Orde van de Blauw Jas, Willeke

Ma. 3 maart

10.30: Eieren bakken bij de koffiedames, Stadscafé Willeke Oisterwijk
11.11: Boerenovertrek, feesten in een Huifkar. verzamelen bij Willeke
14.00: Feestival Kindermiddag, de Tiliander Oisterwijk
14.00: L.O.L. prinsessen, de Coppele
15.00: Kindermiddag, ’t Gelagh
15.00: Roze maandag, Lieve Lente Oisterwijk
16.00-21.00: Hosse maandag op het DollekesPlein (voor het Raadhuis), met Gullie, DJ Tommy Santo en Vieze Jack.
19,00: Jeugdcarnaval, Den Boogaard Moergestel
20.00: Kee’s Knotsgekke Bingo, La Belle
20.00: Fout en Goud, ’t Gelagh
20.11: Golden Goldies, Willeke
21.00: ZININ Classics DJ Francis, Caveeveeveeke

Di. 4 maart
11.30: Koffieblaozen, La Belle Oisterwijk
12.00: KKV met de pink omhoog, La Belle
13.00: Dol Dwaoze Dinsdag, Dollekesplein, La belle, en Willeke
14.00: Kansplus Carnaval, ’t Gelagh
14.00: Seniorenmiddag, Tiliander
16.00: Googelshow, de Coppele
17.00: Prijsuitreiking Dol Dwaze Dinsdag, Dollekesplein
17.45: Zakken Kinderdol, Tiliander
18.00: Afscheid Jeugdprins, La Belle Oisterwijk?
19.00: Ballonnen stampen, de Coppele
19.30: Afscheid ’t Molentje, Molentje
20.00: De Leste, Willeke, verzamelen om 19.11 met aansluitend (21.45) de Uittocht
22.11: Zakken van d’n Dol, Raadhuis Oisterwijk
Daarna: Afterparty in de kroegen

KLM Open Air 2025

KLM Open Air gaat dit jaar weer gewoon door. En deze keer weer 1 dag: op zaterdag 1 maart kun je op De Lind in Döllekesgat de beste karnavalsmuziek horen en gezellig een drankje nemen in de polonaise.

Zie ook onze pagina over KLM Open Air.

Archief

Motto Carnaval Oisterwijk 2024

Het motto voor carnaval 2024 in Döllekesgat (Oisterwijk) is: “Ut lôpt vanèèges”.

Motto Carnaval Moergestel 2024

In 2024 is het carnavalsmotto voor het Pierewaaiersrijk (Moergestel) nntb.

Motto Carnaval Haaren 2024

Het motto van Strûivendûrp (Haaren) is nntb.

Motto Carnaval Oisterwijk 2023

Het motto voor carnaval 2023 in Döllekesgat (Oisterwijk) is: ““We zen ut nog lang nie zat, vèf keer elluf in Döllekesgat”.

Voor het Pierewaaiersrijk (Moergestel)  “Saome maokte ut verschil”.
Het motto van Strûivendûrp (Haaren) is ‘We geven er un andere draoi aon’.

Motto Carnaval Oisterwijk 2022

Het motto voor carnaval 2022 in Döllekesgat (Oisterwijk) is: “Ut was ut waochte wèrd!” in Döllekesgat (Oisterwijk).

Motto Carnaval Oisterwijk 2020

Het motto voor carnaval 2020 is: “Aggut kunt moet ut doen” in Döllekesgat (Oisterwijk).

Stadsprins 2020: John Monkel

Op 9 november 2019 werd in de Tiliander bekend gemaakt dat er weer een voltallige  Raad van Elf is en Stadsprins John Monkel zal tijdens carnaval de  sleutel van Döllekesgat mogen dragen.

VIDEO: Carnavalsoptocht (D’n Opstoet) in Oisterwijk 2018

VIDEO: Carnavalsoptocht (D’n Opstoet) in Oisterwijk 2017

VIDEO: Carnavalsoptocht (D’n Opstoet) in Oisterwijk 2016

Stichting en verenigingen

Oisterwijk heeft een eigen carnavalsstichting, namelijk: “Stichting Döllekesgat“. Ook de Oisterwijkse  “Stichting de Kloontjes” (bekend van Intents Festival en Fusion) zijn tijdens carnaval te vinden in Oisterwijk.

Een bekende carnavalsvereniging is “De Zotte Mulders” en tijdens Carnaval zijn diverse “blaasorkesten” op straat en in de kroegen te vinden.

Deze carnavalsvereniging bestaat in 2019 maar liefst 50 jaar. Om deze reden hebben ze samen met Oisterwijk in Beeld een heel gezellige meezinger als videoclip gemaakt:

Blèrkonkoers 2018

Elk jaar wordt begin november het Blèrkonkoers georganiseerd door de FOD (Federatie Oisterwijkse Dweilorkesten). In de Tiliander barst dan de strijd los tussen de Oisterwijkse dweilorkesten om de “Wil Pol Bokaal”: het beste carnavalslied van Oisterwijk. Ook kunnen orkesten gewoon ‘voor de leut’ meedoen en zo is er de gehele avond muziek en leuke optredens.

Tijdens het Blèrkonkoers wordt ook op ludieke wijze door Stichting Dollekesgat de jeugdprins, het boerenbruidspaar en de stadsprins bekend gemaakt.

Winnaars van het Blêrconcours 2018 werden De Krieltjes. In de Tiliander wonnen zij de prijs voor het beste carnavalslied en kregen daarvoor een beker, eeuwige roem en een gratis videoclip van het team van Oisterwijk in Beeld.

Carnaval 2025 Nieuws

(bron OisterwijkNieuws)

  • 21 February 2026: Nagenieten: Carnaval Moergestels Pierewaaiersrijk
    Een mooi overzicht van Moergestel TV, met de hoogtepunten van Carnaval 2026: Meer foto’s, uitslagen, motto en meer over carnaval
  • 19 February 2026: Winnaars Dol Dwaoze Dinsdag in Oisterwijks Döllekesgat
    Dinsdagmiddag in Döllekesgat klonken er weer de geweldige geluiden van dweilorkesten in het centrum. Ondanks dat het weer zeer wisselvallig was, hebben maar liefst 19 orkesten deel genomen aan de 2026 editie van “Open Brabants kampioenschap voor Dweilorkesten”. Op maar liefst 4 locatie klonk vanaf 13.00 uur de gezellige feestmuziek. Wat was het toch weer […]
  • 19 February 2026: Motto (thema) Haarens Strûivendûrp Carnaval 2027
    Het thema voor carnaval in het Haarense Strûivendûrp in seizoen 2026-2027 is gekozen. Ze noemen dit in Haaren niet het ‘motto’ zoals in andere plaatsen, maar het thema. Dit thema wordt gebruikt voor de optocht. Het motto in Strûivendûrp is een spreuk die in november door de Prins wordt uitgesproken. Het thema komend seizoen gaat […]
  • 18 February 2026: Motto Oisterwijks Döllekesgat Carnaval 2027
    Het motto voor carnaval in het Oisterwijkse Döllekesgat in seizoen 2026-2027 is gekozen. En het leuke is, iedereen mag meedoen! We doen het in Döllekesgat komend jaar: Meejz’nalle Klik en lees meer over Carnaval in Haaren, Heukelom, Moergestel en Oisterwijk!  
  • 18 February 2026: Motto Moergestels Pierewaaiersrijk Carnaval 2027
    Het motto voor carnaval in het Moergestelse Pierewaaiersrijk in seizoen 2026-2027 is gekozen. Spiegels zijn komend jaar niet nodig, want alle carnavalsvierders vertellen je: Ge zèt unne schône   Klik en lees meer over Carnaval in Haaren, Heukelom, Moergestel en Oisterwijk!
  • 18 February 2026: Carnaval is gesloten maar er zijn nog heel veel plaatjes!
    Carnaval 2026 werd dinsdagavond klokslag 24.00 uur afgesloten. We mogen wel stellen dat het een geweldig feest was. Veel kleur, veel muziek, en nog meer vrolijke gezichten. Afgelopen dagen hebben we u samen met een aantal van onze vrijwilligers een kijkje gegeven in al dat bruisende van het jaarlijkse zottenfeest, met foto’s en video’s van […]
  • 17 February 2026: Nog meer carnaval in onze dorpen!
    Het blijft maar stromen: filmpjes, foto’s, leuke berichten en bruisend enthousiasme over Carnaval 2026! Ja het was koud, maar binnen was het beter, en anders bleef je warm door te bewegen, en zeker in het echte carnavalshart! Voordat je verder kijkt, weet dat je eerdere foto’s en films van carnaval in onze dorpen hier kan […]
  • 16 February 2026: De Schôônste Kèkerkes van Oisterwijks Döllekesgat
    De ‘verkiezing’van het schôônste kèkerke tijdens de optocht afgelopen zondag in Döllekesgat is een jaarlijkse traditie van de Raad van Mastendollen. Het leverde weer een mooie rits foto’s op, een selectie van de aller Schôônste Kèkerkes:
  • 16 February 2026: Nog meer carnaval in Haarens Strûivendûrp
    De vrijwilligers van Films in Haaren houden ons en u goed op de hoogte! In het Haarense Strûivendûrp was een carnavalsmis en het Struivenbal: Bekijk ook de video’s van zaterdag! En de uitslag van de optocht!
  • 16 February 2026: Sauwels Döllekesgat hier te zien
    Het Sauwelweekend in Döllekesgat stond dit jaar volledig in het teken van saamhorigheid, verbondenheid en samen genieten. Twee avonden lang was het publiek in de zaal niet alleen getuige van scherpe humor en herkenbare typetjes, maar vooral van een voelbare eenheid. Schouder aan schouder, samen sterk. LOVO heeft alle sauwels opgenomen en ze zijn hier […]
  • 16 February 2026: Uitslag optocht Oisterwijks Döllekesgat (+ Film)
    De optocht in Oisterwijks Dölleksgat was zondag weer kleurrijk. Hieronder de uitslag, en klik hier voor de foto’s! De film van LOVO ziet u hier ook: Klein 1. Eef en Co 2. Sorry 3. 4 en een Bietje Middel 1. CV de Dames 2. Pareltjes 3. Team Oververmoeid Groot 1. SduC 2. Spuit 11 3. […]
  • 15 February 2026: Uitslag Prinsenwagens Moergestel
    Het carnaval in Moergestels Pierewaaiersrijk is zo groots, dat er meerdere Prinsen en hun raad van elf meedoen, en zelfs ook hun eigen prijs hebben in de optocht. De winnaar werd zondagavond bekend gemaakt. Categorie Prinsenwagens 1 Pierewaaiers; 2 Durdraaiers; 3 Dorstvlegels. Lees hier de uitslag van de overige deelnemers. Meer foto’s van de optocht […]
  • 15 February 2026: Uitslag optocht Haarens Strûivendûrp
    Afgelopen zaterdag was in het Haarense Strûivendûrp de optocht. De vrijwilligers van Films uit Haaren hebben er een mooi verslag van gemaakt, en hier lees je ook de uitslag.   Uitslag optocht Thema/Motto Prijs: 1. Party Struiven Interactie: VG Volgende keer bij ons Actueel: CV Eind goed al goet Cat 1) 18 cv gin verstand […]
  • 15 February 2026: Uitslag optocht Moergestel
    Opvallend in de optocht van 2026 was de hoge kwaliteit, zowel qua creatieve ideeën als qua uitvoering. Veel toepassingen van het motto, “As ’t mar unne noam heej”; Veel interactie met het publiek; Deelname van kinderen verdubbeld ten opzichte van 2025; Veel groepen die hun uitbeelding/act opluisterden met een eigen lied. Alle 130 foto’s (klik) […]
  • 15 February 2026: Nieuw: Gèsselse Pier
    Afgelopen zaterdag is voor de eerste keer in de Moergestelse Pierewaaiers geschiedenis een mascotte in top gehesen met de naam ‘De Gèsselse Pier’. De Gèsselse Pier – de legende – ergens op de Pierenberg, uit de diepte van de Gèsselse grond, daar waar legendes ontstaan en tradities worden geboren, zal de Gèsselse Pier naar boven […]
  • 15 February 2026: Carnaval van start in Oisterwijks Döllekesgat
    Na een bezoek aan de scholen en een eerste inblaosavond op vrijdag, was het zaterdag in Oisterwijks Döllekesgat tijd voor de kinderoptocht, het hijsen van D’n Dol, en hadden Ad en Gé een Valentijnsdag. Bekijk hieronder alvast de video’s van LOVO; of klik voor de eerste fotoserie van zaterdag in Döllekesgat! Fotoserie Zaterdag in Döllekesgat […]
  • 15 February 2026: Carnaval van start en de optocht in Haarens Strûivendûrp
    Afgelopen zaterdag ging carnaval van start in het Haarense Strûivendûrp met een groot feest, de sleuteloverdracht en de optocht. De vrijwilligers van Films uit Haaren hebben er een mooi verslag van gemaakt:   Uitslag optocht Thema/Motto Prijs: 1. Party Struiven Interactie: VG Volgende keer bij ons Actueel: CV Eind goed al goet Cat 1) 18 […]
  • 15 February 2026: Carnavalsvrijdag was er schoolcarnaval in Oisterwijk en Moergestel
    Vrijdagmiddag is carnaval goed begonnen met muziek, glitters, confetti en uiteraard leuke carnavalspakjes voor de schoolkinderen. Er was onder andere een kinderoptocht en daarna de kindercarnaval in Den Boogaard in Moergestel. De kinderen  waren allemaal mooi versierd; ze hadden goed hun best gedaan. Van Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) kregen de kinderen een mooie medaille en […]
  • 15 February 2026: Brabantse Kampioenschappen Dweilorkesten in Oisterwijks Döllekesgat
    Dinsdag 17 februari van 13.00 tot 17.00 uur is er in het centrum van Döllekesgat (Oisterwijk) het jaarlijkse Open Brabantse Kampioenschappen voor Dweilorkesten. Deze Dol Dwaoze Dinsdag belooft weer een kneitergezellige middag te worden met volop muziek. Er is een hoofdpodium en meerdere kleinere podia waar diverse kapellen hun muzikale kunsten ten gehore brengen. Tijdens […]
  • 15 February 2026: Uitreiking Etalagewedstrijd Dölleksgat
    Op zaterdag 14 februari heeft de Raad van Mastendollen samen met de jeugprins Robin met raad en de Opperdoezers als begeleidingsband met veel plezier de 1e prijs van de etalagewedstrijd – de Ad Rozen Bokaal – uitgereikt aan Lilly Zeligman Exclusive Jewelry in Dölleksgat. De jury was unaniem lovend over de prachtige, creatieve en feestelijk […]
  • 14 February 2026: Sauwels Moergestel nu hier te zien
    Twee avonden trilde Den Boogaard op haar grondvesten door de daverende lachsalvo’s. De organisatie was tot in de puntjes geregeld, maar uiteindelijk zijn het de Sauwelaars die het maken. En dat deden ze! Bekijk hier de sauwels: Bekijk bijna dagelijks nieuwe video’s op onze video pagina
  • 14 February 2026: Vier carnaval met Prins en Prinses KansPlus Oisterwijk
    Carnaval 2026 bij Kansplus Oisterwijk wordt er een met een wel héél bijzonder tintje! Stadsprins Evert 1 zwaait in Oisterwijk de scepter met carnaval, maar zijn dochter Prinses Guusje doet dat samen met Prins Remco bij KansPlus tijdens de gebedsdienst in de Joanneskerk én op dinsdagmiddag bij Proeflokaal ’t Gelagh op de dinsdagmiddag! Zie ze […]
  • 13 February 2026: Alpenzusjes op De Lind in Oisterwijk bij KLM Open Air
    Straatcarnaval, het dak er af zonder dak, overgeleverd aan de vaak goedgezinde weergoden, geniet in Oisterwijks Döllekesgat van KLM Open Air. Zaterdag 14 februari: De burgemeester heeft zijn sleutel aan de prins overgedragen, en dan kan het feest echt goed los. Buiten feest je mee met KLM Open Air. Bekende artiesten en de beste DJ’s, […]
  • 13 February 2026: 100-jarige EHBO doet mee in de carnavalsoptocht
    Op 15 februari is het weer carnaval in het centrum van Oisterwijk. De traditionele optocht zal wederom enorme belangstelling genieten. De slogan van dit jaar is ‘Ik trek ut nie ak douw’. Als we d’n Döllekeskrant willen geloven, wordt het wederom een enorm spektakel en kunnen we een kleurrijk evenement verwachten vol verrassingen! EHBO-Oisterwijk zal […]
  • 13 February 2026: Veurtoeterfeest met de Zzzzzenderbijband Döllekesgat
    Het Döllekesgatse dweilorkest Zzzzzenderbijband organiseert op zaterdagmiddag en -avond 14 februari het Veurtoeterfeest. Het Veurtoetersfeest is een kapellenfestival met bands uit heel Nederland. In de middag dweilen bands en liefhebbers vanaf 13.30 uur langs vijf podia verspreid over het centrum; in de avond is het te doen bij t Gelagh. Van alles over Carnaval 2025! […]
  • 13 February 2026: Speciaal voor carnaval: volg ons!
    Het maakt niet uit hoe, maar volg ons!! Met speciaal deze dagen veel kleurrijk nieuws over carnaval! Voor alle inwoners, werkenden en recreanten in de gemeente Oisterwijk, vormt Oisterwijk Nieuws het bruisende informatiecentrum. Alle berichten uit en over de dorpen Oisterwijk, Moergestel, Haaren en Buurtschap Heukelom verspreiden we via heel veel (razend snelle) wegen.  Maak […]
  • 13 February 2026: Carnaval Knalbal voor de jeugd van 12 tot 14
    Stichting Samenwerkend Moergestels Carnaval organiseert 15 februari vanaf 20.00 uur in Bar de Steeg het Knalbal voor jeugd van 12 tot en met 14 jaar. Kom feesten met je vrienden, trek je leukste carnavalsoutfit aan, en maak er een avond van om niet te vergeten! De entree bedraagt 7,50 inclusief 3 consumpties. Er is nog veel […]
  • 12 February 2026: Optochten met carnaval 2026
    De carnavalsoptochten in onze dorpen zijn dit jaar op 14 en 15 februari. Een bonte stoet lopers, fietsers, wagens en andere bewegende zaken komen voorbij. Ieder jaar een van de hoogtepunten van carnaval! Op zaterdag 14 februari, jawel óók Valentijnsdag, is er om 11.11 uur voor de kinderen gelegenheid hun fiets te versieren bij de […]
  • 12 February 2026: Gouden feest bij De Zotte Mulders in Oisterwijks Döllekesgat
    Op 14 februari om 20.00 uur ben je van harte welkom in ’t Molentje Oisterwijk. Daar vieren De Zotte Mulders samen met alle Dollen en Dolinnen hun carnavalsfeest “Een hart van goud”! Samen met onder andere DJ Jan en Johnny Purple gaan zij er met jullie (als je komt) een gouden feest van maken!
  • 12 February 2026: Programma carnaval in De Coppele
    Carnaval bij FC De Coppele in het Westend; hier is het programma! De confetti ligt klaar, de muziek staat alvast aan en de organisatie telt al af naar dagen vol gezelligheid, lachen, verkleden en feest voor alle kinderen! Dit wordt zo’n editie waar nog lang over nagepraat wordt… en die wil je écht niet missen! […]

Snel carnavalsartikelen kopen

Wil je nog snel wat Carnavals artikelen kopen, klik dan op onderstaande button. Vandaag besteld, morgen in huis.